Poznaj nas i nasze kompetencje!

Z przyjemnością zapraszamy do naszej placówki we Wrocławiu położnej w  centrum. Jesteśmy blisko ulicy Piłsudskiego, placu Dominikańskiego, a także ul. Grabiszyńskiej. Szczegóły lokalizacji widać na mapce w dziale kontaktu.

Nasza placówka posiada doskonałe warunki lokalowe. Dysponujemy powierzchnią 240m2 oraz bardzo dużym ogrodem. Oferujemy funkcjonalne sale, estetycznie urządzone pomieszczenia oraz własny plac zabaw.

Sprawę wyżywienia można z nami uzgadniać indywidualnie w przypadku alergików i dzieci na specjalnej diecie.

Nasz żłobek i punkt przedszkolny jest czynny od godz. 7:00 do godz. 17:00.

Oferujemy zajęcia dodatkowe dopasowane do wieku dzieci, a są to między innymi:

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Opieka psychologa i logopedy

Opiekunowie pracujący w żłobku oraz punkcie przedszkolnym posiadają kwalifikacje w zakresie sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3, wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii. Staramy się również zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, również i te związane z rozrywką. Organizujemy bale karnawałowe, zabawy mikołajkowe, andrzejkowe oraz urodziny.

Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci, możecie być pewni, że trafiliście pod właściwy adres i na właściwe osoby.

Posiadamy wpis do rejestru żłobków Urzędu Miejskiego we Wrocławiu nr 46 - zaświadczenie o zmianie wpisu - 18/2/2016

Organ nadzorujący żłobek: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia

Posiadamy zainstalowany monitoring.

Najmłodszym dzieciom zapewniamy troskliwą opiekę w sali zabaw. Maluszki znajdują się w kameralnej grupie. Dzieci, które nie korzystają z cateringu są karmione wg indywidualnych zaleceń Rodziców. Dzieci zażywają świeżego powietrza, wychodząc do ogrodu. To zaciszne i bezpieczne miejsce Naszych Dzieci.

Przyjmujemy dzieci na okresy adaptacyjne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o czas opieki nad dzieckiem i oferujemy również opiekę w niepełnym wymiarze - warunki są do uzgodnienia. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Rodziców i staramy się o to, aby dzieci miały jak najlepszą opiekę.

Grupa żłobkowa liczy do 15 dzieci, natomiast grupa przedszkolna liczy do 21 dzieci.

Przyjmujemy dzieci na okresy adaptacyjne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o czas opieki nad dzieckiem i oferujemy również opiekę w niepełnym wymiarze - warunki są do uzgodnienia. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Rodziców i staramy się o to, aby maluszki miały na Różanej jak najlepszą opiekę. Grupa żłobkowa liczy do 15 dzieci.

Zobacz nasze certyfikaty
(kliknij by zobaczyć)

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}