Poznaj nas i nasze kompetencje!

Z przyjemnością zapraszamy do naszej placówki we Wrocławiu położnej bardzo blisko centrum z łatwym dojazdem z każdego punktu miasta. Proszę zobaczyć, jak jesteśmy blisko ulicy Kruczej, Grabiszyńskiej, Alei Hallera, Placu Powstańców Śląskich. Szczegóły lokalizacji widać na mapce w dziale kontakt. Nasza placówka posiada doskonałe warunki lokalowe, dom przy ulicy Różanej z ogrodem i tarasem. Oferujemy funkcjonalne sale, estetycznie urządzone pomieszczenia, oraz własny plac zabaw.

Sprawę wyżywienia można z nami uzgadniać indywidualnie w przypadku alergików i dzieci na specjalnej diecie.

Nasz żłobek jest czynny od godz. 7:00 do godz. 17:00.

Oferujemy zajęcia dodatkowe dopasowane do wieku dzieci, a są to między innymi:

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Opieka psychologa i logopedy

Opiekunowie pracujący w żłobku posiadają kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii. Praca z dziećmi jest dla nich pasją. Opiekunowie wspomagają rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na ich wrodzone zdolności, predyspozycje, potencjał. W trakcie codziennych zajęć rozbudzają i rozwijają zainteresowania dzieci plastyką, muzyką, literaturą, teatrem, tańcem.

Staramy się zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, również i te związane z rozrywką. Organizujemy bale karnawałowe, zabawy mikołajkowe, andrzejkowe oraz urodziny.

Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci, możecie być pewni, że trafiliście pod właściwy adres i na właściwe osoby.

Posiadamy wpis do rejestru żłobków Urzędu Miejskiego we Wrocławiu nr 24/157/2013

Organ nadzorujący żłobek: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia

Posiadamy zainstalowany monitoring.

Najmłodszym dzieciom zapewniamy troskliwą opiekę w sali zabaw na poziomie pierwszym. Maluszki znajdują się w kameralnej grupie i są karmione wg indywidualnych zaleceń Rodziców. Dzieci zażywają świeżego powietrza, wychodząc na taras i do ogrodu. To zaciszne i bezpieczne miejsce Naszych Dzieci.

Przyjmujemy dzieci na okresy adaptacyjne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o czas opieki nad dzieckiem i oferujemy również opiekę w niepełnym wymiarze - warunki są do uzgodnienia. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Rodziców i staramy się o to, aby maluszki miały na Różanej jak najlepszą opiekę. Grupa żłobkowa liczy do 15 dzieci.

Zobacz nasze certyfikaty
(kliknij by zobaczyć)

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}