Poznaj naszą kadrę

mgr inż. Magdalena  Durejko

mgr inż. Magdalena Durejko - Dyrektor

Pomysł na utworzenie żłobka zrodził się w 2008r. To był czas kiedy wraz z mężem szukaliśmy miejsca w żłobku dla naszego póltorarocznego wtedy synka. Niestety nie było łatwo znaleźć miejsca, które byłoby niedaleko miejsca naszego zamieszkania, czy też pracy. Postanowiliśmy sami stworzyć przyjazne miejsce dla dzieci, w którym dzieci bedą czuły się jak w domu i będą otoczone ciepłem i miłością.
Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Chemicznej, którą ukończyłam na Politechnice Wrocławskiej. Wiele lat pracowałam w amerykańskiej korporacji finansowej. Nie mając doświadczenia w opiece nad dziećmi, postanowiłam ukończyć kurs Opiekuna Dzieci do lat 3.
Praca z dziećmi jest czymś niezwykłym, czymś co daje dużo energii i szczęścia.
Prywatnie jestem mamą dwóch synów w wieku szkolnym.
Izabela  Zawadka

Izabela Zawadka - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego/ z-ca Dyrektora

Jestem studentką  w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, w systemie zaocznym, na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna (trzeci rok). Dokształcam się poprzez różne szkolenia dotyczące pracy z dziećmi (np. Szkolenia Klanza), zajmowałam się przez kilka lat prowadzeniem warsztatów plastycznych podczas imprez plenerowych Stowarzyszenia „Feblik Wrocławski”. Poza codzienną pracą z dziećmi,  zajmuję się również planowaniem, przygotowaniem i realizowaniem  planów rocznych w grupie żłobkowej i przedszkolnej.
Kierunek ten wybrałam świadomie, gdyż praca z dziećmi jest tym co lubię najbardziej. Bardzo łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi. Staram się dobrze poznać każdego mojego podopiecznego, aby zaspokajać jego potrzeby, dbać o prawidłowy rozwój i aby czuł się bezpiecznie w naszej placówce.
To dzieci dają nam najwięcej satysfakcji i pozwalają się cieszyć rzeczami, o których dorośli wielokrotnie zapominają w świecie „płynnej nowoczesności”. Prywatnie, jako niania (przez ponad 7 lat), zajmowałam się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 8 lat . Prywatnie jestem mamą kilkunastoletniego młodego człowieka i wiem, że wychowywanie nie jest  łatwe, ale staram się zrozumieć świat dziecka patrząc jego oczami.
Praca z dziećmi, motywuje mnie do dalszego poszerzania wiedzy w tym kierunku i wiem, że to jest mój cel w życiu, bo najważniejsze jest w życiu, robić to, co lubimy ;)
mgr Joanna Kowalik

mgr Joanna Kowalik - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej: rehabilitacji i edukacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra otrzymałam na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie studiowałam pedagogikę opiekuńczą z terapią. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, odbywając liczne praktyki w placówkach oświatowych, w toku całych studiów, jak i udzielając się w wolontariatach. Ważnym dla mnie jest, by praca, którą wykonuję, była moją pasją, sprawiała mi radość i powodowała, że chce mi się wstawiać każdego dnia rano. Uczenie i wspieranie dzieci, jak i samo przebywanie z nimi, zdecydowanie spełnia te kryteria.
mgr Katarzyna Sidor

mgr Katarzyna Sidor - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalizacjach tyflopedagogika oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika opiekuńcza z terapią. Podczas studiów miałam możliwość odbywania praktyk w szkołach podstawowych, przedszkolach, przedszkolach i szkołach specjalnych, domach dziecka, świetlicach szkolnych i środowiskowych. Ukończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego, miałam możliwość bycia opiekunem na półkoloniach, a oprócz tego opiekowałam się trójką dzieci w swoim rodzinnym mieście. Pracę z dziećmi kocham ze względu na to, że to poprzez dzieci można nauczyć się cieszyć z najdrobniejszych rzeczy. Uwielbiam pracować z dziećmi i patrzeć jak z dnia na dzień coraz bardziej się rozwijają.
Ewelina Gabryel

Ewelina Gabryel - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką szkoły Opiekunek Dziecięcych.
Doświadczenie zdobyłam pracując jako prywatna niania. Byłam również wolontariuszką u dziennego opiekuna dla dzieci do lat 3.
Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Było to moje marzenie, które się spełniło.
Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi, zajmować się nimi, pokazywać im świat i uczyć nowych rzeczy.
Magdalena Klimek

Magdalena Klimek - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką dwuletniego studium na kierunku opiekunka dziecięca.W ramach szkoły odbyłam 180 godzin praktyk w żłobkach (państwowym oraz prywatnym) i 40 godzin praktyk w szpitalu na oddziale pediatrycznym. Po zdanych państwowych egzaminach otrzymałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.
Bardzo lubię to co robię, ponieważ praca w żłobku z dziećmi jest wieczną „zabawą”, która sprawia radość mnie i dzieciom. Praca z dzieckiem nigdy nie jest nudna i monotonna. Wszystko dzięki niekończącej się pozytywnej energii maluszków. Zaś tupot małych nóżek, uścisk rączek oraz radosny uśmiech na twarzy to największa nagroda za wykonaną pracę.
mgr Aleksandra Żabicka

mgr Aleksandra Żabicka - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku Pedagogika, specjalizacja: Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne.
Moje doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać  już w czasie studiów licencjackich i magisterskich poprzez liczne praktyki.
Przez ostatnie 3 lata pracowałam w klubie malucha jako opiekunka dziecięca z grupą dzieci od 12 mcy do 4 lat.
Dlaczego praca z dziećmi?
Bardzo lubię swoją pracę, w którą wkładam pełne zaangażowanie i serce.
Praca z dziećmi to dla mnie wielka odpowiedzialność za ich rozwój i bezpieczeństwo.
Dla wychowanków mam dużo cierpliwości, uśmiechu, mnóstwo energii  i ciepła, a do każdego z dzieci podchodzę  z empatią i w sposób indywidualny, dostrzegając potrzeby każdego z nich. W wolnych chwilach najbardziej lubię czytać książki i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.
mgr Mateusz Kwapień

mgr Mateusz Kwapień - Zajęcia umuzykalniające

Mateusz Kwapień – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W ciągu pięciu lat studiów pracował w prywatnych placówkach edukacyjnych Głogowa i Wrocławia – Przedszkolu i żłobku Tęczowe Nutki, Tęczowej Akademii oraz Nasze Dzieci.  W ramach koncertów umuzykalniających dla przedszkoli i szkół podstawowych odbył ponad sto koncertów z Narodowym Forum Muzyki, czterdzieści z Filharmonią Pomysłów oraz ponad sto wraz z siostrą Joanną na terenie powiatu głogowskiego. Ponadto utytułowany muzyk współpracujący z najlepszymi muzykami estradowymi Polski.
mgr Anna Gnatkowska-Maciejczyk

mgr Anna Gnatkowska-Maciejczyk - Logopeda

Ukończyłam studia wyższe na kierunkach polonistyka, logopedia i pedagogika. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam podczas praktyk studenckich i wolontariatu, a także – obecnie, współpracując z wrocławskimi żłobkami, przedszkolami i klubami malucha, gdzie prowadzę zajęcia logopedyczne, logorytmiczne oraz indywidualne – w zakresie korekty wad wymowy oraz zaburzeń mowy. Praca w zawodzie logopedy daje  możliwość kontaktu z drugim człowiekiem – dzieckiem i jego rodzicami, wymaga kreatywności, twórczego myślenia i indywidualnego podejścia do każdej z osób. Żaden dzień nie jest w niej podobny do poprzedniego, bo zawsze wiele się dzieje - dzieci potrafią zaskoczyć i bywają nieprzewidywalne. Oprócz posiadania zainteresowań, związanych z wykonywaną pracą, prywatnie lubię spędzać czas spacerując i podziwiając piękno przyrody, a także z książką w ręku – moją pasją jest literatura XX wieku.

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}