Poznaj naszą kadrę

mgr inż. Magdalena  Durejko

mgr inż. Magdalena Durejko - Dyrektor

Pomysł na utworzenie żłobka zrodził się w 2008r. To był czas kiedy wraz z mężem szukaliśmy miejsca w żłobku dla naszego póltorarocznego wtedy synka. Niestety nie było łatwo znaleźć miejsca, które byłoby niedaleko miejsca naszego zamieszkania, czy też pracy. Postanowiliśmy sami stworzyć przyjazne miejsce dla dzieci, w którym dzieci bedą czuły się jak w domu i będą otoczone ciepłem i miłością.
Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Chemicznej, którą ukończyłam na Politechnice Wrocławskiej. Wiele lat pracowałam w amerykańskiej korporacji finansowej. Nie mając doświadczenia w opiece nad dziećmi, postanowiłam ukończyć kurs Opiekuna Dzieci do lat 3.
Praca z dziećmi jest czymś niezwykłym, czymś co daje dużo energii i szczęścia.
Prywatnie jestem mamą dwóch synów w wieku szkolnym.
Izabela  Zawadka

Izabela Zawadka - Wychowawca grupy/ z-ca Dyrektora

Wybrałam pracę z dziećmi, gdyż jest to moja pasja i z nią wiążę swoją przyszłość. Jest tym co lubię robić najbardziej. Podchodzę do każdego dziecka indywidualnie, poznaję jego potrzeby, dbam o jego prawidłowy rozwój i o to, aby czuło się bezpiecznie w naszej placówce.
Prywatnie, jako niania (przez ponad 7 lat), zajmowałam się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 8 lat. Sama jestem mamą już dorosłego, młodego człowieka i wiem, że wychowywanie nie jest łatwe, więc staram się często postawić w sytuacji każdego rodzica jak również zrozumieć świat dziecka patrząc jego oczami.
Obecnie kończę studia na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, dokształcając się poprzez różne szkolenia związane z moją pracą.
To dzieci dają nam najwięcej satysfakcji i pozwalają się cieszyć rzeczami, o których dorośli wielokrotnie zapominają w obecnym świecie. Praca z dziećmi, motywuje mnie do dalszego poszerzania wiedzy w tym kierunku i wiem, że jest to mój cel w życiu.
Bo najważniejsze jest w życiu, robić to, co lubimy!
Alina  Łopuszyńska

Alina Łopuszyńska - Wychowawca grupy

Jestem absolwentką szkoły Opiekunek Dziecięcych. Obecnie jako pomoc nauczyciela w grupie przedszkolnej 3-4 latków. Przez 8 lat zajmowałam się dziećmi jako niania.
Jestem osobą z powołania do pracy z dziećmi. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna. Uwielbiam dzieci i myślę, że z wzajemnością. Wspieram dzieci w codziennym rozwoju. Ważne dla mnie jest by praca, którą wykonuję sprawiała mi radość każdego dnia. Praca z dziećmi to ogromna odpowiedzialność za ich rozwój i bezpieczeństwo. Mam mnóstwo cierpliwości, uśmiechu, energii i ciepła dla każdego dziecka. Maluchy traktuję indywidualnie, dostrzegając ich potrzeby.
W wolnych chwilach lubię gotować i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.
mgr Katarzyna Wnuk

mgr Katarzyna Wnuk - Wychowawca grupy / Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalizacjach tyflopedagogika oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika opiekuńcza z terapią. Podczas studiów miałam możliwość odbywania praktyk w szkołach podstawowych, przedszkolach, przedszkolach i szkołach specjalnych, domach dziecka, świetlicach szkolnych i środowiskowych. Ukończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego, miałam możliwość bycia opiekunem na półkoloniach, a oprócz tego opiekowałam się trójką dzieci w swoim rodzinnym mieście. Pracę z dziećmi kocham ze względu na to, że to poprzez dzieci można nauczyć się cieszyć z najdrobniejszych rzeczy. Uwielbiam pracować z dziećmi i patrzeć jak z dnia na dzień coraz bardziej się rozwijają.

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}